IDEA TIP Tedavi Ücretleri

SGK’lı ve SGK’sız hastalara uygulanan tedavilerin fiyatları aşağıda ayrıntılı şekilde paylaşılmıştır.

Tedavi ücretinizi online olarak fotoğraf göndererek öğrenebilirsiniz.

Lütfen tedavi ücretinizi öğrenmek için dolduracağınız forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. Aksi taktirde tarafınıza dönüş yapılamayacaktır.

Tedavi Ücretinizi Öğrenin
 • Ad Soyad*
  0
 • Email*Doktorun cevabı Email adresinize gelecektir.
  1
 • Telefon*
  2
 • Yaşadığınız Şehir*
  3
 • Size Nasıl Ulaşalım?*
  Telefon
  E-mail
  4
 • Resim Ekle*Sorununuzla ilgili resim ekleyebilirsiniz. (Zorunlu değil)Yükle
   5
  • Şikayetiniz*Mümkün oldukça detaylıca aktarınız
   6
  • 7

  Tedavi Ücretleri

  Varis Tedavi Ücreti

  Varis hastalığının tedavisinde ücret varislerin tipi, yaygınlığı ve boyutu gibi faktörler göz önüne alınarak verilmektedir. Bu nedenle sabit bir ücret verilememektedir. Varis tedavi ücretleri çoğunlukla SGK’lı hastalara 1000 TL – 6000 TL arasındadır. SGK’sı olmayan hastalar ise bu ücretin iki katını ödemektedir. En doğru fiyat muayene esnasında doktor tarafından verilmektedir. Varis lazer, radyo frekans, yapıştırma ve köpük skleroterapi gibi ameliyatsız yöntemlerle pratik ve modern bir şekilde tedavi edilir. Varis muayenesi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  Ben Tedavisi Ücretleri

  Ben yani nevüs isminde ki bu oluşumların da bir çok çeşidi ve boyutu söz konusudur. Benlerin tedavisi lazer, radyo frekans ve koter ismi verilen cihazlarla ameliyatsız olarak yapılmaktadır. 5mm’ye kadar olan ilk ben 600 TL, eklenen her ben 300 TL olarak ücretlendirilir. SGK’sı olan bir hasta ise ilk ben için 300 TL, eklenen her ben için 150 TL ödeyecektir.

  Ben boyutu 5mm’den büyük olduğu taktirde ücret doktor tarafından muayene esnasında verilir. Ben muayenesi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  Hemanjiom Tedavi Ücretleri

  Çoğunlukla doğuştan olan hemanjiom yani damar beni vücudun herhangi bir yerinde çeşitli boyutlarda meydana gelebilen bir problemdir.

  Buna istinaden hemanjiomun oluşum yeri, boyutu ve yaygınlığına göre tedavi ücreti değişiklik gösterebilir.

  Küçük boyutlu hemanjiomların tedavileri genellikle 1000 TL olarak ücretlendirilirken, büyük ve yaygın hemanjiomlar 15.000 TL civarında olabilmektedir. En doğru tedavi ücreti, muayene sırasında doktorlarımız tarafından belirlenmektedir. Hemanjiom muayenesi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  Hemoroid (Basur) Tedavi Ücreti

  Hemoroid dört evreden oluşan bir rahatsızlıktır. Buna istinaden tedavi ücretiniz muayene esnasında tam olarak belli olacaktır. Evre ve kullanılacak yöntemlere göre ücretler aşağıda ki gibidir.

  Lazer: Muayene ücreti dahil 4500 TL’dir. SGK’nız mevcutsa 2250 TL olarak ücretlendirilir.
  RBL : Muayene ücreti dahil 4500 TL’dir. SGK’nız mevcutsa 2250 TL olarak ücretlendirilir.
  THD : Thd, Longo ve klasik yöntemde ise SGK durumu, ameliyatın yapıldığı hastane, uygulanan anestezi vs. gibi kriterler göz önünde bulundurularak ücreti 4500 TL ile 6500 TL arasında değişmektedir.

  Kıl Dönmesi Tedavi Ücreti

  Kıl dönmesi tedavisinde bir çok yöntem bulunmaktadır. Kliniklerimizde ilk olarak en avantajlı yöntem olan mikro sinüsektomi tercih edilmektedir. Mikro sinüsektomi dışında nadiren karydakis ve sinüsotomi yöntemleri uygulanmaktadır.

  Mikro sinüsektomi tedavisi muayene dahil 4500 TL’dir. SGK’sı olan hastalara %50 indirim indirim uygulanarak 2250 TL olarak ücretlendirilir.

  Makat Çatlağı Tedavi Ücreti

  Anal fissür tedavisinde diğer hastalıkların tedavisinde olduğu gibi ilk olarak ameliyatsız yöntemler tercih edilmektedir.

  Makat çatlağı tedavisinde 3 dakika kadar kısa bir sürede botox ile tedavi yapılmaktadır. Hasta için avantajları çok yüksek olan bu tedavinin ücreti SGK’lı hastaya 2250, SGK’sız hastaya 4500 TL’dir. Botox estetik sınıfında tutulan bir ilaç olduğu için SGK kapsamında değildir.

  Makat çatlağı ameliyatında ise ücret 4500 TL olup, SGK’lı hastaya 2250 TL olarak ücretlendirilir.

  Makat Siğili (Kondilom) Tedavisi Ücreti

  Kondilom yani makat siğili ücreti varis hastalığında olduğu gibi yaygınlığı ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Çok ileri bir vaka değilse ortalama 1500-4500 TL olarak ücretlendirilir. Dolayısıyla tedavi ücreti muayene sırasında doktor tarafından belirlenmektedir.

  Anal Hematom (Makatta Pıhtı Toplanması) Ücreti

  Hemoroid ve anal fissür gibi bir makat problemi olan anal hematom 1 dakika kadar kısa bir sürede, küçük bir kesi işlemi ile tedavi edilir. Tedavi ücreti 2000 TL olup, SGK’lı hastaya 1000 TL’dir.

  Siğil Tedavisi Ücretleri

  Genital ve makat bölgesi dışında el, kol, yüz, ayak gibi bölgelerde oluşan siğillerin tedavi ücreti sayısına göre belirlenir.

  5mm’ye kadar olan siğil 600 TL, eklenen her siğil 300 TL olarak ücretlendirilir. SGK’sı olan hastalara ise 5mm’ye kadar olan ilk siğil 300 TL, diğer eklenen siğiller 150 TL olarak ücretlendirilir.

  Apse Tedavisi Ücretleri

  Kıl dönmesi ya da diğer makat hastalıklarından dolayı oluşan apselerin tedavisi 2000 TL olarak ücretlendirilir. SGK’lı hastalara ise ücret 1000 TL’dir.

  Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi Ücret

  Yağ bezesi tedavisi oldukça pratik bir işlemdir. 1 dakika kadar kısa bir sürede tedavi gerçekleştirilir. İlk lipom 1200 TL, eklenen her lipom ise 600 TL olarak ücretlendirilir.

  SGK’sı olan hastalara ilk lipom 600 TL, diğer her eklenen lipom 300 TL olarak ücretlendirilir.

  whatsapp WhatsApp Destek
  telefon İletişim Bilgileri