IDEA TIP Tedavi Ücretleri

SGK’lı ve SGK’sız hastalara uygulanan tedavilerin fiyatları aşağıda ayrıntılı şekilde paylaşılmıştır.

Tedavi ücretinizi online olarak fotoğraf göndererek öğrenebilirsiniz.

Lütfen tedavi ücretinizi öğrenmek için dolduracağınız forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. Aksi taktirde tarafınıza dönüş yapılamayacaktır.

[]
1 Step 1
Size Nasıl Ulaşalım?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Tedavi Ücretleri

Varis Tedavi Ücreti

Varis hastalığının tedavisinde ücret varislerin tipi, yaygınlığı ve boyutu gibi faktörler göz önüne alınarak verilmektedir. Bu nedenle sabit bir ücret verilememektedir. Ameliyatsız varis tedavi ücretleri çoğunlukla SGK’lı hastalara 1000 TL’den başlayarak – 7500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. SGK’sı olmayan hastalar ise bu ücretin iki katını ödemektedir. En doğru fiyat muayene esnasında doktor tarafından verilmektedir. Varis lazer, radyo frekans, yapıştırma ve köpük skleroterapi gibi ameliyatsız yöntemlerle pratik ve modern bir şekilde tedavi edilir. Varis muayenesi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ben Tedavisi Ücretleri

Ben yani nevüs isminde ki bu oluşumların da bir çok çeşidi ve boyutu söz konusudur. Benlerin tedavisi lazer, radyo frekans ve koter ismi verilen cihazlarla ameliyatsız olarak, gerekenlerde cerrahi olarak yapılmaktadır. Tedavi ücretleri SGK’sı olan bir hastaya 600 TL’den başlamaktadır.

Tedavi ücretleri Benin yapısı, boyutu, konumu ve kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterebileceğinden net ücret muayene esnasında belli olmaktadır.

Hemanjiom Tedavi Ücretleri

Çoğunlukla doğuştan olan hemanjiom yani damar beni vücudun herhangi bir yerinde çeşitli boyutlarda meydana gelebilen bir problemdir.

Buna istinaden hemanjiomun oluşum yeri, boyutu ve yaygınlığına göre tedavi ücreti değişiklik gösterebilir. Doğru ücret muayene esnasında belirlenebilir.

Hemoroid (Basur) Tedavi Ücreti

Hemoroid dört evreden oluşan bir rahatsızlıktır. Buna istinaden tedavi ücretiniz muayene esnasında tam olarak belli olacaktır. Evre ve kullanılacak yöntemlere göre ücretler aşağıda ki gibidir.

IDEA Kliniklerde hemoroid (basur) tedavi ücreti SGK’lı hastalar için 6000 TL’den, SGK’sı olmayan hastalar için 12000 TL’den başlamaktadır.

Kıl Dönmesi Tedavi Ücreti

Kıl dönmesi tedavisinde bir çok yöntem bulunmaktadır. Kliniklerimizde ilk olarak en avantajlı yöntem olan mikro sinüsektomi tercih edilmektedir. Mikro sinüsektomi dışında nadiren karydakis ve sinüsotomi yöntemleri uygulanmaktadır.

Mikro sinüsektomi tedavisi SGK’sı olanlara muayene dahil 6000 TL’den, SGK’sı olmayanlar için 12000 TL’den başlamaktadır. Hastalığın durumu, uygulanacak yöntem ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik gösterebilmektedir. + olarak lazer tedavisi uygulanırsa tedavi ücretine 2500 TL eklenmektedir.

Makat Çatlağı Tedavi Ücreti

Anal fissür tedavisinde diğer hastalıkların tedavisinde olduğu gibi ilk olarak ameliyatsız yöntemler tercih edilmektedir.

Makat çatlağına 3 dakika kadar kısa bir sürede botox ile tedavi yapılmaktadır. Hasta için avantajları çok yüksek olan bu tedavinin ücreti 6000 TL’den başlamaktadır.

Botoxa ek olarak bir uygulama gerekirse ayrıca ücretlendirilir. Botox estetik sınıfında tutulan bir ilaç olduğu için SGK kapsamında değildir.

Makat çatlağı ameliyatında ise ücret SGK’lı hastalara 6000 TL’den, SGK’sı olmayan hastalar için ise 12000 TL’den başlamaktadır.

Makat Siğili (Kondilom) Tedavisi Ücreti

Kondilom yani makat siğili ücreti varis hastalığında olduğu gibi yaygınlığı ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kondilom tedavisi 4000 TL’den başlamakta olup boyutu, yaygınlığı, anal kanalda olup olmaması ve bağırsağa ilerleyip ilerlememesi gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Net ücret muayene esnasında anoskop ile belirlenmektedir.

Anal Hematom (Makatta Pıhtı Toplanması) Ücreti

Hemoroid ve anal fissür gibi bir makat problemi olan anal hematom 1 dakika kadar kısa bir sürede, küçük bir kesi işlemi ile tedavi edilir. SGK’lı hastalar için tedavi ücreti 2000 TL’den başlamakta olup net ücret muayene esnasında belirlenebilmektedir.

Anal Fistül Tedavi Ücreti

Fistül tedavisi 9000 TL den başlamaktadır. Kullanılacak olan teknolojiler ve uygulanacak yönteme göre değişir, net ücret muayene ile belirlenir.

Siğil Tedavisi Ücretleri

Genital ve makat bölgesi dışında el, kol, yüz, ayak gibi bölgelerde oluşan siğillerin tedavi ücreti sayısına göre belirlenir.

El, yüz ve vücut siğillerinin tedavisi SGK’sı olan hastalara 600 TL’den başlamaktadır. Siğillerin konumu, boyutu, yapısı ve kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterebileceğinden net ücret muayenede belli olmaktadır.

Ayak siğilleri 2000 TL’den başlamaktadır ve net ücret yine muayenede belirlenebilmektedir.

Nasır Tedavi Ücreti

Nasırların tedavisi 2500 TL’den başlar. Net ücret nasırın boyutu, sayısı ve uygulanacak olan yöntemlere göre değişiklik gösterebilir.

Apse Tedavisi Ücretleri

Kıl dönmesi ya da diğer makat hastalıklarından dolayı oluşan apselerin tedavisi SGK’lı hastalara 2000 TL’den başlamakta olup net ücret muayenede belirlenebilmektedir.

Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi Ücret

Lipom ve yağ kisti tedavisi 2500 TL’den başlamakta olup boyut, adet ve konum gibi faktörlere göre net ücret muayene esnasında belirlenebilmektedir.

Tırnak Batması Ücretleri

Tırnak batması tek tırnakta tek taraflı mevcutsa 2500 TL’den başlamaktadır. Birden fazla tarafta ve yine birden fazla batık mevcutsa net ücret muayenede belirlenmektedir.

Ksantelazma

Göz kapağında yada çevresinde ortaya çıkan ksantelazma tedavisi 2000 TL’den başlamakta olup boyutu, yaygınlığı ve adedi gibi faktörlere göre net ücret muayene esnasında belirlenebilir.

whatsapp WhatsApp Destek
telefon İletişim Bilgileri
Arayın Yazın