IDEA TIP Tedavi Ücretleri

SGK’lı ve SGK’sız hastalara uygulanan tedavilerin fiyatları aşağıda ayrıntılı şekilde paylaşılmıştır.

Tedavi ücretinizi online olarak fotoğraf göndererek öğrenebilirsiniz.

Lütfen tedavi ücretinizi öğrenmek için dolduracağınız forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz giriniz. Aksi taktirde tarafınıza dönüş yapılamayacaktır.

[fc id=’1′][/fc]

Tedavi Ücretleri

Varis Tedavi Ücreti

Varis hastalığının tedavisinde ücret varislerin tipi, yaygınlığı ve boyutu gibi faktörler göz önüne alınarak verilmektedir. Bu nedenle sabit bir ücret verilememektedir. En doğru ücret muayene esnasında doktor tarafından verilmektedir. Varis lazer, radyo frekans, yapıştırma ve köpük skleroterapi gibi ameliyatsız yöntemlerle pratik ve modern bir şekilde tedavi edilir. Varis muayenesi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ben Tedavisi Ücretleri

Ben yani nevüs isminde ki bu oluşumların da bir çok çeşidi ve boyutu söz konusudur. Benlerin tedavisi lazer, radyo frekans ve koter ismi verilen cihazlarla ameliyatsız olarak, gerekenlerde cerrahi olarak yapılmaktadır.

Tedavi ücretleri Benin yapısı, boyutu, konumu ve kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterebileceğinden net ücret muayene esnasında belli olmaktadır.

Hemanjiom Tedavi Ücretleri

Çoğunlukla doğuştan olan hemanjiom yani damar beni vücudun herhangi bir yerinde çeşitli boyutlarda meydana gelebilen bir problemdir.

Buna istinaden hemanjiomun oluşum yeri, boyutu ve yaygınlığına göre tedavi ücreti değişiklik gösterebilir. Doğru ücret muayene esnasında belirlenebilir.

Hemoroid (Basur) Tedavi Ücreti

Hemoroid dört evreden oluşan bir rahatsızlıktır. Buna istinaden tedavi ücretiniz muayene esnasında tam olarak belli olacaktır.

Kıl Dönmesi Tedavi Ücreti

Kıl dönmesi tedavisinde bir çok yöntem bulunmaktadır. Kliniklerimizde ilk olarak en avantajlı yöntem olan mikro sinüsektomi tercih edilmektedir. Mikro sinüsektomi dışında nadiren karydakis ve sinüsotomi yöntemleri uygulanmaktadır.

Tedavi ücreti hastalığın durumu, uygulanacak yöntem ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Makat Çatlağı Tedavi Ücreti

Anal fissür tedavisinde diğer hastalıkların tedavisinde olduğu gibi ilk olarak ameliyatsız yöntemler tercih edilmektedir.

Makat çatlağına 3 dakika kadar kısa bir sürede botox ile tedavi yapılmaktadır. Hasta için avantajları çok yüksek olan bu tedavinin ücreti muayene esnasında doktor tarafından belirlenmektedir.

Botoxa ek olarak bir uygulama gerekirse ayrıca ücretlendirilir. Botox estetik sınıfında tutulan bir ilaç olduğu için SGK kapsamında değildir.

Makat Siğili (Kondilom) Tedavisi Ücreti

Kondilom yani makat siğili ücreti varis hastalığında olduğu gibi yaygınlığı ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kondilom tedavisi için ücretler boyutu, yaygınlığı, anal kanalda olup olmaması ve bağırsağa ilerleyip ilerlememesi gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Net ücret muayene esnasında anoskop ile belirlenmektedir.

Anal Hematom (Makatta Pıhtı Toplanması) Ücreti

Hemoroid ve anal fissür gibi bir makat problemi olan anal hematom 1 dakika kadar kısa bir sürede, küçük bir kesi işlemi ile tedavi edilir. Net ücret muayene esnasında belirlenebilmektedir.

Anal Fistül Tedavi Ücreti

Fistül tedavisi için ücretler, kullanılacak olan teknolojiler ve uygulanacak yönteme göre değişir, net ücret muayene ile belirlenir.

Siğil Tedavisi Ücretleri

Genital ve makat bölgesi dışında el, kol, yüz, ayak gibi bölgelerde oluşan siğillerin tedavi ücreti sayısına göre belirlenir.

Siğillerin konumu, boyutu, yapısı ve kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterebileceğinden net ücret muayenede belli olmaktadır.

Nasır Tedavi Ücreti

Nasırların tedavisi için net ücret nasırın boyutu, sayısı ve uygulanacak olan yöntemlere göre değişiklik gösterebilir.

Apse Tedavisi Ücretleri

Kıl dönmesi ya da diğer makat hastalıklarından dolayı oluşan apselerin tedavisi için net ücret muayenede belirlenebilmektedir.

Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi Ücret

Lipom ve yağ kisti tedavisi için net ücret boyut, adet ve konum gibi faktörlere göre muayene esnasında belirlenebilmektedir.

Tırnak Batması Ücretleri

Tırnak batması tek tırnakta tek taraflı, fazla tarafta ve yine birden fazla batık gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup, net ücret muayenede belirlenebilmektedir.

Ksantelazma

Göz kapağında yada çevresinde ortaya çıkan ksantelazma tedavisi için net ücret boyutu, yaygınlığı ve adedi gibi faktörlere göre muayene esnasında belirlenebilir.

İletişim Bilgileri Arayın WhatsApp Instagram